تبلیغات شما اینجا خرید گیفت کارت
بستن تبلیغات [X]
اصول نسخه نویسی و نسخه پیچی در داروخانه

آموزش مهارت نسخه خوانی در داروخانه

بنام خداوند خوبی ها ؛ سلام به شما دوست عزیز و همراه گرامی ، ورودت رو به وبلاگم خیر مقدم میگم ، و از اینکه شما رو در این لحظه در وبلاگم میبینم بسیار خرسندم . میخوام بهت بگم ، از اینکه در این ساعت و در حال مطالعه این آموزش از نسخه خوانی هستی ، یعنی یک قدم بزرگ رو برای یادگیری این مهارت دوست داشتنی برداشته ای . نسخه خوانی یا به عبارتی نسخه پیچی ، مهارتیه که بسیاری از افراد جامعه بهش علاقه مندند و ضمنا بهش نیاز هم دارن!

میخوام پکیچی رو بهت معرفی کنم که هم جزوه آموزشی نسخه خوانی داره و هم بیش از 300 نمونه نسخه پزشکی داره که میتونید به تمرین بپردازید .

آموزش خواندن نسخه دارو

میخوام بهت بگم و نشون بدم که چگونه میتونی نسخه خوانی در داروخانه رو خیلی آسان و راحت یادبگیری ، و چگونه بتونی از این مهارت با ارزش برای کسب و کار استفاده کنی و به یک فرصت شغلی برای خودت تبدیل کنی !

نمیگم که با این آموزش از فردا تو هم میتونی یک نسخه خوان حرفه ای باشی اما روش ها و جزواتی که در ادامه میخوام بهت معرفی کنم خیلی ارزشمنده و تور رو در مسیر حرفه ای شدن قرار میده ! مطمئن هستم که میتونی به نتیجه دلخواهت برسی و البته سریعتر و راحت تر !

نسخه خوانی در داروخانه یک شغل کاملا تجربی هست و صرفا من و تو همراه عزیز، نمیتونیم با مطالعه چند تا جزوه به صورت حرفه ای همه نسخه های پزشکی رو بخونیم و … باید بدونیم که مهارت در هر شغلی نیازمند فعالیت تئوری و عملی است . من در ادامه بهت میگم با جزوه هایی که در اختیارت قرار دادم چگونه بتونی تو این مهارت خبره بشی .

اصول یادگیری نسخه خوانی در داروخانه :

۱- مباحث داروشناسی : باید مقدمات و اصول اولیه شامل آشنایی با اشکال داروها ، اختصارات دارویی ، گروه های متداول دارویی ، وظایف یک تکنسین دارو ، اخلاق در داروخانه و … که همه ی این موارد در پکیج آموزشی بصورت کامل و مفصل موجود هست . یعنی شرط اولیه ورد به دنیای نسخه خوانی آشنایی با موارد فوق الذکر هست .

۲- نمونه نسخه های اموزشی : مسلما پس از اینکه مقدمات نسخه خوانی رو یاد گرفتیم ، بایستی جهت آشنایی و تمرینات اولیه با تعدادی نسخه های آموزشی کار کنیم . بخصوص زمانی که موقتا دسترسی به داروخانه جهت کار آموزی نداریم . در این پکیج آموزشی ما بیش از ۳۰۰ نسخه آموزشی داریم که جهت تسلط اولیه برای شما ضروری خواهد بود . همه نسخه ها دارای بازخوانی هستند و هیچ نگرانی از این بابت وجود نداره یعنی اگر نسخه ای رو بلد نبودید بخونید ، راهنمای اون نسخه موجوده.

۳- کارآموزی : همانطور که در ابتدای این مطلب هم ذکر کردم ، نسخه خوانی کاری تجربی است و صرفا با شرکت در کلاس های نسخه خوانی و اخذ مدرک نسخه خوانی و یا مطالعه جزوات مربوطه نمیشه بصورت حرفه ای از روز اول در داروخانه مشغول به کار شد ! هر چند یادگیری اصول اولیه که در این پکیج موجوده ضروریست . این کاملا بدیهی است که هر شغل و مهارتی نیاز به کار تجربی و کارآموزی اولیه داره ! پس در این قسمت در صورتی که میخواهید ازنسخه خوانی بعنوان یک شغل بهره ببرید ، میتوانید مدتی رو بر حسب قدرت یادگیری خودتون حداقل یکماه بصورت کارآموز در داروخانه ای سپری کنید و پس از اون به مرور زمان متوجه تسلط کامل خودتون خواهید شد و لذت حرفه ای شدنتون رو میچشید !

همراه عزیز و کاربر بزرگوار ؛ مجددا عرض میکنم که پکیج آموزشی که پیش روتون هست تمام نیازهای اولیه برای یادگیری و شروع نسخه خوانی رو در برداره ( هم جزوه و هم بیش از ۳۰۰ نسخه آموزشی ) و حتما دریافت کنید واولین و بزرگترین قدمتون رو در یادگیری این مهارت دوست داشتنی بردارید .

چنانچه نیازمند توضیحات بیشتری هستید ، مطلب کاملتری در ارتباط با تکنسین داروخانه قبلا نوشته ایم که میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید :

مطلب آموزش اصول نسخه خوانی در داروخانهمنبع : سایت بهداشت محیط ایران

+ تعداد بازدید : 50 |
نوشته شده توسط pedram در 2016-06-24T07:48:42+02:00 و ساعت :